Дети с разных уголков страны

Балалар музыкалық мектебінде “флейта” сабағын қашықтықтан оқыту. Оқытушы Куанова Дана Толегеновна флейтада ойнауды үйрету бойынша 2- сынып оқушысы Белагаш Айбекпен қашықтықтан сабақ өткізуде. Нотаны үйрету үрдісінде орындаушылық тыныс алу, ерін техникасын , тілді дамытуда. Сабақ барысында Николай Римский-Корсаков “Что от терема до терема” пьессасын талдауда.
Дистанционное обучение в детской Музыкальной школе. Предмет «флейта» , преподаватель Куанова Дана Толегеновна. Проводятся дистанционные занятия по обучению игре на флейте с учеником 2 класса Белагаш Айбек. Развиваем исполнительское дыхание, технику губ, языка в процессе изучения нотного материала. В ходе урока разбираем пьесу Николая Римского-Корсакова “Что от терема до терема”.
Балалар Музыкалық мектебі фортепиано сыныбында мұғалім Ермолаева Татьяна Владимировнаның 7-сынып оқушысы Угренинова Александрамен қашықтықтан сабақ өткізді. Тақырыбы: “Осы шығарманың кейіпкері мен бейнесінде жұмыс жасау”.
В детской Музыкальной школе проходит дистанционное занятие в классе фортепиано педагога Ермолаевой Татьяны Владимировны с ученицей 7 класса Угрениновой Александры.Тема: “Работа над характером и образом данного произведения”.
Педагог Садықова Сәуле Арыстанқызы білім алушылар Бекмурза Инкар және Алдиярмен «Вербальды интеллект» тақырыбында сабақ өткізді. Сабақ барысында педагог білім алушыларға өз ойларын нақты және қысқа тұжырымдау үшін сөйлеуді дамыту, сөздік қорды кеңейту, сөйлеуді сөз орамдарымен байыту, троптармен және тілдің лексикалық құралдарымен байыту қажет екенін түсіндірді. Практикалық тапсырмаларды орындай отырып, педагогтың жетекшілігімен «Сөздік қадамдар», «Домино», «Логикалық тізбектер» және т.б. сияқты вербалды ой-өрісін дамыту бойынша осындай жаттығулардың орындалуын түсіндіріп, түсініктер беріп отырды.
Педагог Садыкова Сауле Арыстановна провела занятие на тему “Вербальный интеллект” с обучающимися Бекмурза Инкарой и Алдияром. В ходе занятия педагог объяснила обучающимся, что, чтобы чётко и кратко формулировать свои мысли, надо развивать речь, расширять словарный запас слов, обогащать речь оборотами, тропами- лексическими средствами языка. Выполняя практические задания, ребята под руководством педагогаобъясняли комментировали выполнение таких упражнений на развитие вербального интеллекта, как “Словесные ступеньки”, “Домино”, “Логические цепочки” и др.