Day: Сәуір 2, 2020

11

Дистанционное обучение во Дворце школьников города Алматы. Проходит дистанционное занятие в Детской музыкальной школе Дворца школьников по предмету терме. Педагог: Искаков Жулдыз Маратович проводит урок с учеником 4-го класса Абил Асланом. Работали над произведением “Ақсұрат”, разбирали каждую часть.

Алматы қаласының Оқушылар сарайында қашықтықтан оқыту. Балалар музыка мектебінде”саксофон”сыныбы бойынша қашықтықтан сабақтар өтуде. Педагог Сметанкина Людмила Анатольевна 5 сынып оқушысы Алан Ақпаевпен Лакура Шиттенің “Этюд” бағдарламасы бойынша жұмыс істеуде. Сабақта үй тапсырмасын тексеру бойынша және ноталық мәтінмен жұмыс жүргізілуде.

Алматы қаласы Оқушылар сарайының балаларға арналған музыкалық мектебі. Педагог Станевич Надежда Никалаевна фортепианодан 7 – сынып оқушысы Жақсыбай Жангирмен қашықтықтан сабақ өткізуде. Сахнада орындау орындаушылық құзіреттілікті қалыптастыру бағыты бойынша жұмыс жүргізілуде.

Алматы қаласының Оқушылар сарайында қашықтықтан оқыту. Спорт және туризм бөлімінің педагогы Кабеков Исатай Шотжанұлы 2-ші оқу жылының білім алушысы Асхат Мұнарбаевпен таэквондодан қашықтықтан сабақ өткізуде. Сабақта үй тапсырмасын тексеру бойынша жұмыс жүргізіліп, “Жалпы жатттығулар мен блоктар, қол және аяқ соққылары” жаңа тақырыбы бойынша жұмыс жүргізілуде.

10

Алматы қаласы Окушылар сарайының балалар музыка мектебінде қашықтықтан оқыту, “флейта” пәні мұғалімі Қазиқан Айтолқын Сағынайқызы флейтадан 1 – сынып оқушысы Мухаметқали Томириспен сабақ өткізді. Сабақ барысында, фа мажор гаммасын талдап, оған қолайлы жаттығу, тыныс алумен, аттакамен жұмыс істеді.

Оқушылар Сарайының балалар музыкалық мектебінде фортепиано сыныбында педагог Исатаева Ляйля Турсунгалиевна 4 сынып оқушысы Имарова Миланамен сабақ өткізуде. Сабақта мәтінді сауатты орындау, ырғақты қиындықтарын жою, дыбыспен фразировка жұмыстары жүргізілді.

Алматы қаласының Оқушылар сарайындағы қашықтықтан оқыту . Оқушылар сарайының балалар музыка мектебінде терме пәні бойынша қашықтықтан сабақ өткізілуде. Педагог: Искаков Жұлдыз Маратұлы 2-сынып оқушысы Нұртайұлы Алпамыспен сабақ өту барысында:
С. Сейфулиннің “Тау ішінде” әнін қарадық. Әндегі қағыстар, сөздерді дұрыс буынға бөлу бойынша жұмыс жасадық.