Day: Сәуір 7, 2020

14

Балалар музыка мектебінде “Жетіген” сыныбы бойынша қашықтықтан сабақтар өтуде. Педагог Тулеугалиева Айтбике Еркінқызы 2 сынып оқушысы Абұсеитқызы Айжанмен қазақтың ұлттық күйі “Тепеңкөк” бағдарламасы бойынша жұмыс жасауда. Сабақта үй тапсырмасын тексеру бойынша және ноталық мәтінмен жұмыс жүргізілуде.
Проходят дистанционные занятия в детской Музыкальной школе, класс “Жетыген”. Педагог Тулеугалиева Айтбике Еркиновна работает с ученицей 2кл. Абуситовой Айжан. В программе казахский народный кюй “Тепенкок”. На уроке проводится проверка домашнего задания, работа над текстом.

Балалар музыка мектебінің фортепиано сыныбында қашықтықтан сабақ өткізілуде. Педагог Ивченко Эльвира Мисхатовна екiншi​ сынып оқушысы Бикбаева Полинамен жаңа туындылар бойынша жұмыс жасауда. Сабақ барысында мәтін талданып, ыңғайлы аппликатура таңдалады, штрихпен жұмыстар жүргізіліп, ырғақтық қиындықтарды жою жоспарлануда.

Проходят дистанционные занятия в классе фортепиано в детской музыкальной школе. Педагог Ивченко Эльвира Мисхатовна работает с ученицей 2 класса, Бикбаевой Полиной над новыми произведениями. На уроке разбирается текст, подбирается удобная аппликатура, ведется работа над штрихами, устраняются ритмические трудности.

Алматы қаласы «Оқушылар сарайы», көркемөнер бөлімі, «Шабыт» эстрадалық вокал балалар бірлестігінің қосымша білім беру педагогы Сейтимова Сая Махамбетовнаның 5- сынып оқушысы Аблаким Аяулыммен қашықтықтан өткізген сабағы.
1.Дауыс ашу жаттығулары бойынша жұмыс.
Дұрыс тыныс алу жолдарын көрсету.
“Қазақпын” әніне ерекше көңіл бөліп, дұрыс интонациямен орындату.

Во Дворце школьников города Алматы проведено дистанционное занятие педагогом художественного отдела детского объединения эстрадного вокала «Шабыт» Сейтимовой Саей Махамбетовной с ученицей Аблаким Аяулым.
1.Упражнения для развития голоса.
2.Организация правильного дыхания при пении.
3.Работа над песней “Қазақпын”. Постановка правильной интонации.