Салауатты өмір салтын насихаттау. Патриоттық тәрбие жүйесін нысалы дамыту, өз өлкесінің табиғатын сүйе білуге үйрету. Балалар мен жасөспірімдерді үйірмеге көптеп тарту. Жас ұрпақты жорық арқылы елін-жерін танып білуге тәрбиелеу. Оқушыларға туристік тәрбие беру арқылы табиғатқа деген сүйіспеншілігін арттырып, туған өлке табиғатын білуге, өз беттерімен ізденуге, дағдылануға жағдай жасау. Оқушылардың спортқа, табиғатқа деген көзқарасын, оны түсінуін, халық игілігіне жаратуын насихаттау. Жүректерінде табиғатқа деген аяушылық, мейрімділік сезімдерін оята отырып, тұла бойында өмір бойы сақталуына әсер ету.

Педагог

Лапиева Айшакул Конкаевна

Білімі: Еңбек Қызыл Ту Орденді Абай атындағы қазақ педагогика институты 1990 жыл Жұмыс   тәжірибесі:  34 жыл Балалар    ұйымының  атауы:  «Географ-өлкетанушылар» үйірмесі Қатысушылар   жасы:  12 -16жас Лапиева Айшакул Конкаевна

нет комментариев