Білімі: Жоғары. 2004-2009 ж. ҚазГосЖенПУ, 2017-2019 ж. ҚазҰПУ магистратура

Мамандығы: Математика

Жұмыс өтілі: 8 жыл

Оқушылар сарайындағы жұмыс өтілі: 8 жыл

Жетістігі :Алматы қаласы Медеу ауданының әкімінің алғыс хаты, MYKOLAS  ROMERIS  сертификаты.

Категория: Бірінші

Балалар ұйымы туралы мәлімет:

Б/ұ атауы: «Жас математик»

Оқу жылы: 2

Топ саны: 2

Қатысушылар жасы: 7-12 жас

Мақсаты мен міндеті: оқушыларға математикалық білім- білік дағдыларын игерту, математика  курсының мазмұны арқылы танымдық іс-әрекет пен  өздігінен білім алуға  бейімдеу, ұлттық болмысты дүниежүзілік мәдени мұралармен үндестіру арқылы баланы тұлға  ретінде  қалыптастыру, математикалық білімді өмірде қолдануға жан-жақты  дайындықты жүзеге асыру.

Ибраимова Гульзада Жанбабаевна