Зерттеу жұмыстарының қалалық байқауы

Бастауыш сынып оқушылары арасындағы зерттеу жұмыстарының қалалық байқауы өтетінін хабарлаймыз. Конференция «Оқушылар сарайы» МКҚК, экология-биология бөлімшесінде өткізіледі. Өтетін уақыты: 2019 жылдың 20 қараша күні сағат 10.00-де (қазақ тілінде оқытатын мектептер үшін) және 21 қараша күні сағат 10.00-де (орыс тілінде оқытатын

Жасөспірімдер арасында бокстан біріншілік өтті

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылдың 2 қараша күні Оқушылар сарайы спорт бөлімінің бокс залында жасөспірімдер арасында бокстан «Алтын күз» атты біріншілік өтті. Іс-шараның мақсаты; салауатты өмір салтын насихаттау, спорт шеберліктерін арттыру.Чемпиондар мен жүлдегерлер тиісті дәрежедегі дипломдармен және медальдармен марапатталды.

Также записать ребенка  в детское объединение вы сможете  в любой рабочий день с 9:00 – 17:00, с перерывом на обед:13:00-14:00 в  центральном фойе Дворца школьников.