2019 жылдың 30 шілдесінде Алматы қаласы, Білім басқармасы, МКҚК «Оқушылар сарайы» «Өрнек» лагерінде Арыс қаласынан келген балаларға экскурсия ұйымдастырылды. Экскурсия барысында балалар Медеу спорт кешені, Көк Төбе саябағы, Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті саябағы, Жиырма сегіз гвардияшыл-Панфиловшылар саябағы т.б қаламыздың көрікті жерлерінде  болып қайтты.

Алматы қаласына балаларға экскурсия ұйымдастырылды

Также записать ребенка  в детское объединение вы сможете  в любой рабочий день с 9:00 – 17:00, с перерывом на обед:13:00-14:00 в  центральном фойе Дворца школьников.