2019 жылдың 1 тамызында «Өрнек» жазғы сауықтыру лагерінде Арыс қаласынан келген балаларға диплом мен алғыс хаттар табысталып, балаларға мектеп формасы мен кеңсе тауарлары таратылды. Алматы қаласының басшылығына, Алматы қаласы Білім басқармасы МКҚК Оқушылар сарайының «Өрнек» жазғы сауықтыру лагерінің басшылығына жылы қабылдауы мен тамаша жазғы демалысы үшін шын жүректен алғыстарын білдірді.

Арыс қаласынан келген балаларды марапаттау рәсімі

Также записать ребенка  в детское объединение вы сможете  в любой рабочий день с 9:00 – 17:00, с перерывом на обед:13:00-14:00 в  центральном фойе Дворца школьников.