Оқушылар сарайының экология-биология бөлімінде асқабақтан жасалған бұйымдардан шығармашылық көрме өтті. Жас юннаттар асқабақтан ерекше әдемі және қызықты заттар жасап, көрмеге қойды. Көрермендер жас юннаттардың туындыларын жоғары  бағалады. Көрмеге балалар ұйымдарынан асқабақтан жасалған бұйымдар ұсынылды. Көрме соңында асқабақтар Зоология бөлімінде жануарларға берілді.

«Асқабақтар» мерекесі

Также записать ребенка  в детское объединение вы сможете  в любой рабочий день с 9:00 – 17:00, с перерывом на обед:13:00-14:00 в  центральном фойе Дворца школьников.