2019 жылы 1-3 қараша аралығында Шымкент қаласында өткен «Шеберлер қаласы: ата-бабамыздың мұрасын сақтаймыз және дамытамыз»  Республикалық көрме-байқауына
жолдама алған
1-дәрежелі жүлдегерлер: Ұзақ Дана, Ниетбай Исатай, Холов Ахмаджон, Нұрлыбек Нұрай. Нұрқасымов Нұрбек өз бақтарын сынады.
Нұрлыбек Нұрай «Өңірдің  көркемдік және халықтық қолөнері» номинациясы бойынша жүлделі 3 орын алды.
Қатысушыларымызды жеңістерімен құттықтаймыз.

Біздің жеңімпаздар!

Также записать ребенка  в детское объединение вы сможете  в любой рабочий день с 9:00 – 17:00, с перерывом на обед:13:00-14:00 в  центральном фойе Дворца школьников.