Оқушылар сарайының ғылыми-техникалық шығармашылық бөлімінде «Жас математик» балалар ұйымында «Тәтті сабақ» атты ашық сабақ өтті. Сабақ барысында балалалар «Сұңқар» және «Қыран» болып екі топқа бөлінді. Балаларға логикаға байланысты түрлі мақал-мәтелдер, жұмбақтар жасырылды. Жалпы есепке алғанда «Сұңқар» тобы жеңіске жетті. Сабақ соңында балаларға қобдиша ішіне салынған тәтті сыйлар таратылды. Сабақ жоғарғы деңгейде өтті, балалардың көңіл күйлері көтеріңкі болды.

«Тәтті сабақ»

Также записать ребенка  в детское объединение вы сможете  в любой рабочий день с 9:00 – 17:00, с перерывом на обед:13:00-14:00 в  центральном фойе Дворца школьников.