Бастауыш сынып оқушылары арасындағы зерттеу жұмыстарының қалалық байқауы өтетінін хабарлаймыз. Конференция «Оқушылар сарайы» МКҚК, экология-биология бөлімшесінде өткізіледі. Өтетін уақыты: 2019 жылдың 20 қараша күні сағат 10.00-де (қазақ тілінде оқытатын мектептер үшін) және 21 қараша күні сағат 10.00-де (орыс тілінде оқытатын мектептер үшін) мекен-жайы: Алматы қ. Щепкин көшесі, 27 үй.

Ұйымдастыру комитеті: 12 кабинет; тел: 309-75-99

Зерттеу жұмыстарының қалалық байқауы

Также записать ребенка  в детское объединение вы сможете  в любой рабочий день с 9:00 – 17:00, с перерывом на обед:13:00-14:00 в  центральном фойе Дворца школьников.