БАЛАЛАР ЫНТАСЫН ҮЙЛЕСТІРУ БӨЛІМІ

2019 -2020 ОҚУ ЖЫЛЫНЫҢ САБАҚ КЕСТЕСІ

II жартыжылдық

р/н

Балалар ұйымының атауы

Педагогтың

аты-жөні

Өткізетін кабинеті

Дүйсенбі

Понедель-ник

Сейсенбі

Вторник

Сәрсенбі

Среда

Бейсенбі

Четверг

Жұма

Пятница

Сенбі

Суббота

Жексенбі

Воскре-

сенье

1

«Cheerful English» (обучение на каз.)

Бекпейсова Айгерим Есенгалиевна

№670

 

 

 

 

 

 

09.00-10.25

10.35-12.00

 

09.00-10.25

10.35-12.00

 

2

Английский язык

(обучение на каз., рус.яз.)

Акашева Айгерим Омиртаевна

№144

 

 

 

 

 

11.20-13.35

14.00-15.25

15.35-17.00

 

11.20-13.35

14.00-15.25

15.35-17.00

3

Ағылшын тілі (обучение на каз.)

Жақып Нұрбек

 

№670

14.00-15.25

 

09.00-10.25

10.45-12.10

 

09.00-10.25

10.45-12.10

14.00-15.25

 

 

 

4

«Интеллект» (развитие речи, аргументации, коммуникации)

Садыкова

Сауле

Арыстановна

№156

 

 

 

 

 

09.00-11.10

14.30-16.40

09.00-11.10

11.20-13.35

5

Қазақ тілі

Агадилова Минтай

Ертаевна

№130

 

 

14.30-16.40

 

 

14.30-16.40

 

 

 

 

6

Клуб старше-классников

«Арай»

Лаврушенко Оксана

Витальевна

Зал сказок

 

14.00-16.10

16.20-18.30

 

14.00-16.10

16.20-18.30

14.00-16.10

16.20-18.30

 

 

7

Английский язык

(обучение на рус.яз.)

Римашевская Татьяна Васильевна

№130

08.50-10.15

10.35-12.45

13.50-15.15

 

08.50-10.15

10.35-12.45

13.50-15.15

   

 

 

8

Английский язык

(обучение на рус.яз.)

Палаханчиди Диана Ивановна

№130

 

 

 

 

 

16.25-17.50

09.30-10.55

 

9

«Мәңгілік ел»

Касенов Бөлеген Абикеевич

№144

 

 

15.00-16.25

16.35-18.00

 

  15.00-16.25

16.35-18.00

 

 

10

Журналистика

Литвинов Владимир Михайлович

Студия ТВ и кино

 

10.45-12.20

 

10.45-12.20

 

 

 

11

Тренинги для подростков и родителей по воспитанию детей

Скрипниченко Максим Александрович

№144 кабинет

 

 

19.00-21.00

№144 кабинет

 

 

17.00-20.00

 

 

12

Йога

Бектемисова Нина

№147

 

16.35-18.00

 

 

 

16.35-18.00

 

 

 

 

 

СПОРТ ЖӘНЕ ТУРИЗМ БӨЛІМІНІҢ

2019-2020 ОҚУ ЖЫЛЫНЫҢ  САБАҚ КЕСТЕСІ

ІІ жартыжылдық

р/н

Балалар ұйымының атауы

Педагогтың

аты-жөні

Өткізетін кабинеті

Дүйсенбі

Понедельник

Сейсенбі

Вторник

Сәрсенбі

Среда

Бейсенбі

Четверг

Жұма

Пятница

Сенбі

Суббота

Жексенбі

Воскресенье

1

«Грек-рим күресі»

Булах Дмитрий Михаилович

Зал №2

 

08.00-09.25

09.30-11.55

 

08.00-09.25

09.30-11.55

 

08.30-09.55

 

 

2

«Дзюдо»

Қазақ қүресі

Мырзалиев Марат Сауытбекович

күрес залы

09.30-10.55

15.30-16.55

10.30-11.25

15.30-16.55

09.30-10.55

15.30-16.55

10.30-11.25

15.30-16.55

09.30-10.55

 

 

 

 

3

«Бокс»

Мухамбеткалиев Нурлан Зейнуллиевич

Бокс залы

08.00-09.25

16.00-17.25

08.00-09.25

08.00-09.25

16.00-17.25

08.00-09.25

08.00-09.25

16.00-17.25

 

 

4

«Вольная борьба»

Комекбай Данияр

Зал №2

9.00-10.25

18.00-19.25

 

9.00-10.25

18.00-19.25

 

9.00-10.25

 

 

 

5

«Вольная борьба»

Қожамбір

Ғалым Маратұлы

Зал №2

 

15.00-16.25

16.30-17.55

 

15.00-16.25

16.30-17.55

 

15.00-16.25

16.30-17.55

 

 

6

«Рукопашный бой»

Жумабаев Зерденхан

Абдыханович

№129 каб,  1 павильон

15.00-16.25

16.30-17.55

 

15.00-16.25

16.30-17.55

 

16.30-17.55

 

 

7

«Годзю рю каратэ до»

Муқаналиев  Болат

№165 каб,

1 павильон

 

15.00-16.25

18.30-19.55

 

15.00-16.25

18.30-19.55

 

 

18.30-19.55

 

8

«Годзю рю каратэ до»

Кармен Амангелді Капшенұлы

№165 каб,

1 павильон

16.00-17.25

17.30-18.55

 

16.00-17.25

17.30-18.55

 

17.30-18.55

 

 

9

«Көркем гимнастика»

Бороненко Оксана Семеновна

Үлкенспорт тық залы

13.30-14.55

15.00-16.25

 

 

13.30-14.55

15.00-16.25

 

15.00-16.25

 

 

10

«Көркем гимнастика»

Сайфулина Марзия

Каримовна

Үлкенспорттық залы

08.30-09.55

15.00-16.25

 

 

08.30-09.55

15.00-16.25

 

15.00-16.25

 

 

 

11

«Таеквондо»

Кабеков Исатай Шотжанович

Таэквондо

 8 павильон

08.00-09.25

 

 

 

08.00-09.25

 

 

08.00-09.25

 

 

 

12

«Таеквондо»

 

Кабынасыр Алмасқан

Таэквондо

 залы

 

 

08.30-09.55

14.00-15.25

 

 

08.30-09.55

14.00-15.25

 

 

14.00-15.25

 

13

«Айкидо»

Шуланбаев Динмуха мед Кеңесбайұлы

№129 каб,

1 павильон

 

10.30-.11.55

16.00-17.25

 

10.00-.11.25

15.00-16.25

 

10.00-.11.25

 

 

 

14

«Футбол»

Алиев

Рустем

Ибраевич

Үлкен спорттық зал

 

10.00-11.25

 

 

10.00-11.25

 

 

10.30-11.55

 

 

 

15

«Футбол»

 

Омаров Бекбулат

Есенгалиевич

Большой зал

 

17.00-19.10

 (3 часа)

 

17.00-19.10

 (3 часа)

 

 

 

16

«Жүзу»

Саламатов Нурлан Жексембаевич

Жүзу бассейні

14.00-14.45

15.00-15.45

16.00 -16.45

17.00-17.45

 

14.00-14.45

15.00-15.45

16.00 -16.45

17.00-17.45

 

14.00-14.45

15.00-15.45

16.00 -16.45

17.00-17.45

 

 

17

«Жүзу»

Исмаилов

Дастан

Алты нбекович

Жүзу бассейні

 

14.00-14.45

15.00-15.45

16.00 -16.45

17.00-17.45

 

14.00-14.45

15.00-15.45

16.00 -16.45

17.00-17.45

 

14.00-14.45

15.00-15.45

16.00 -16.45

17.00-17.45

 

18

«Жүзу»

Куприн

Дмитрий Михайлович

Жүзу бассейні

 

08.00-08.45

09.00-09.45

10.00-10.45

11.00-11.45

 

08.00-08.45

09.00-09.45

10.00-10.45

11.00-11.45

 

08.00-08.45

09.00-09.45

10.00-10.45

11.00-11.45

 

19

«Шахмат»

Кулакова  Вероника Ярославовна

№128 кабинет,

1 павильон

09.30-10.55

11.05-12.30

14.00-15.25  15.35-17.00

 

09.30-10.55

11.05-12.30

14.00-15.25

 

09.30-10.55

15.35-17.00

 

 

20

«Тоғыз құмалақ»

Айтбаев

Рахат

Садвакасович

№134

16.00-17.30

17.30-19.00

 

 

 

 

16.00-17.30

17.30-19.00

 

21

«Баскетбол»

 

Кулинич Валерий

Викторович

Үлкен спорттық зал

11.30-12.55

18.00-19.00

19.00-20.00

 

11.30-12.55

18.00-19.00

19.00-20.00

 

 

18.00-19.00

19.00-20.00

 

 

22

«Шахматы»

 

Аширов Туран Рауанулы

№176

 

11.00-12.25

 

 

11.00-12.25

 

 

 

 

КӨРКЕМ ЖӘНЕ ҚОЛДАНБАЛЫ ӨНЕР БӨЛІМІНІҢ

2019 -2020 ОҚУ ЖЫЛЫНЫҢ  САБАҚ КЕСТЕСІ

IІ жартыжылдық

 

р/н

Балалар ұйымының атауы

Педагогтың

аты-жөні

Өткізетін кабинеті

Дүйсенбі

Понедельник

Сейсенбі

Вторник

Сәрсенбі

Среда

Бейсенбі

Четверг

Жұма

Пятница

Сенбі

Суббота

Жексенбі

Воскресенье

1.

«Балдәурен»    домбыра

Кажигали Турехан Уразович

№648

 

11.30-12.55

14.00-15.25

 

11.30-12.55

14.00-15.25

     

2.

«Капелька»  ән үйірмесі

Ян-Ти-Фа Галина Анатольевна

№652

 

10.00-11.25

14.30-16.40

16.50-18.15

 

10.00-11.25

14.30-16.40

16.50-18.15

   

 

3.

«Юный пианист»

фортепиано

Усентаева

Роза

Усербаевна

№639

 

10.30-12.40

14.00-15.25

15.35-17.00

 

10.30-12.40

14.00-15.25

15.35-17.00

   

 

4.

Вокальная студия

«Алақай»

Кулинова

Татьяна

Владимировна

№646

 

 

 

 

10.50-13.00

14.00-15.25

   

10.50-13.00

14.00-15.25

 

5.

«Жібекжолы»

би ансамблі

Когут

Альфида

Шахисламовна

№663

10.00-12.10

14.00-15.25

15.35-17.00

   

 

10.00-12.10

14.00-15.25

15.35-17.00

 

 

6.

«Жан-ел»

би ансамблі

Демесинова Гульзат Раимбековна

№663

 

 

 

14.00-15.25

15.35-17.45

   

11.00-12.25

12.35-14.45

7.

«Арман»

би ансамблі

Сарманова

Гүлбаршын

Саттулаевна

№667

 

 

 

14.00-15.25

15.35-17.45

 

 

14.00-15.25

15.35-17.45

 

 

 9.

«Еркем-Ай»

Даутов Тұрғынәлі

Тұрдалыұлы

№644

 

11.30-12.55

14.00-15.25

 

11.30-12.55

14.00-15.25

 

   

  10.

«Шабыт»

Сейтимова

Сая

Махамбетовна

№644

11.00-12.25

14.00-16.10

16.20-17.45

 

11.00-12.25

14.00-16.10

16.20-17.45

 

 

 

 

11.

«Сценическая речь»

Әбдіпатта Жангали

№147

 

 

11.00-13.10

14.00-16.10

 

11.00-13.10

14.00-16.10

 

 

12.

«Мастерство актера»

Рысхан

Айдос

№147

11.00-12.25

15.00-16.25

 

 

11.00-12.25

15.00-16.25

   

 

13.

«Игра на гитаре»

Хан Андрей

Геннадьевич

№643

 

09.00-10.25

17.30-18.55

 

 

09.00-10.25

14.30-15.55

 

14.

Қолөнер

Болатова Раушан Қабыловна

№ 651

 

 

 

 

 

09.00-10.25

10.35-12.45

09.00-10.25

10.35-12.45

15.

 Жас суретші

 Қадыр Әсел Даулетқызы

 

№ 175

 

 

 

14.00-15.25

15.35-17.45

 

09.00-10.25

10.35-12.45

 

16.

 Жас шебер

 Иембергенов Серік Ақанұлы

 № 616

 

 

 

 

09.00-10.25

14.00-16.10

 

09.00-10.25

14.00-16.10

17.

ИЗО студия

Мустафаева Галина Аскеровна

№ 631 А

 

11.00 – 12.25

14.00 – 15.25

 

11.00 –12.25

14.00 –15.25

   

 

18.

Киім дизайны

Ходжамуратова Индира Аблаевна

№ 651

 

 

 

 

 

14.00-15.25

15.35-17.45

14.00-15.25

15.35-17.45

19.

Умелые ручки

Мусрепова Сауле Турсуновна

№ 671

 

 

 

 

 

09.00-10.25

10.35-12.45

09.00-10.25

10.35-12.45

20.

Рисование

Болат  Айдана Баглановна

№ 175

9.00-11.10

14.00-15.25

 

 

 

 

9.00-11.10

14.00-15.25

 

 

21.

Скульптура  и живопись

Мырзабек

Айдын

Серикулы

 

№ 175

 

10.00-11.25

14.30-15.55

 

 

   

10.00-11.25

14.30-15.55

 

 

ҒЫЛЫМИ-ТЕХНИКАЛЫҚ ШЫҒАРМАШЫЛЫҚ БӨЛІМІ

2019 -2020 ОҚУ ЖЫЛЫНЫҢ САБАҚ КЕСТЕСІ

IІ жартыжылдық

р/н

Балалар ұйымының атауы

Педагогтың

аты-жөні

Өткізетін кабинеті

Дүйсенбі

Понедель-ник

Сейсенбі

Вторник

Сәрсенбі

Среда

Бейсенбі

Четверг

Жұма

Пятница

Сенбі

Суббота

Жексенбі

Воскре-

сенье

1

Жас Математик

Ибраимова Гулзада Жанбабаевна

185

 

10.30-11.55

14.00-16.10

 

10.30-11.55

14.00-16.10

 

 

 

2

Робототехника ARDUINO (рус)

Зуева Екатерина Александровна

127

 

9.00-10.25

14.00-15.25

 

9.00-10.25

14.00-15.25

 

 

9.00-11.00

 

 

3

Жас Математик

87757692676

Токтанаева

Сандигул

Қуандыққызы

185

 

 

 

 

10.00-10.45

10.50-11.35

10.00-12.25

12.30-14.05

10.00-12.25

12.30-14.05

4

Робототехника

LEGO

87070258926

 

Төрехан

Айбол

Миятұлы

127

 

 

 

 

 

9.00-10.25

10.35-12.00

12.10-13.25

 

9.00-10.25

10.35-12.00

12.10-13.25