Жас өспірімдерге әскери тәрбие беру және Отанға деген сүйіспеншілікке тәрбиелеу. Ертеден келе жатқан батырлар ерлігін дәріптеу. Жастарды Отанымыз Қазақстанды қорғауға дайындау.
Ата-бабаларымыз ғасырлар бойы аңсаған Тәуелсіздігімізді қорғауға дайындау. Жас өспірімдердің эстетикалық тәрбие берумен қатар патриоттық сезімін ояту. Қазақстан Республикасының әскери дәстүрін оқып үйрету, болашақта Отанымызды қорғауға және әскер қызметіне баулу.
Мектеп қабырғасынан әскери қызметтің қыр сырын үйрету және салауатты өмір салтын дәріптеу, денешынықтырумен әскери тәртіпке үйрету. Батыр бабаларының ерліктерімен таныстырып, саналарына сіңіру.

Педагог

Записи не найдены