Оқушылардың ғылыми-практикалық бағыттағы біліктілігін тереңдетіп,қоғам талабына сайбәсекеге қабілетті жас жеткіншектер дайындау.
Сапалы білім беріп, бала бойындағы шығармашылық – интеллектуалды қабілеттерін дамыта шыңдау және адами — рухани саналарын арттыру.
Ұрпақтың экологиялық мәдениетін қалыптастыра отырып, жаңа заманның көкірегі ояу, ұлттық сана-сезімі жоғары саналы азаматын тәрбиелеу болып табылады. Жеке адамнын бойына табиғатқа деген ізгілік пен ұлттық әдет-ғұрыптарды қалыптастыра отырып, адам-қоғам табиғат арасындағы толық үйлесімділікті қалыптастыру және дамыту.

Педагог

Қарамергенова Роза Ахмеджанқызы

Білімі: жоғары, Казақ ұлттық Абай атындағы  педагогикалық  институты, мамандығы география-биология, 1982 жыл. Категориясы: жоғары Жұмыс тәжірибиесі: 36 жыл Балалар бірлестігінің атауы:  «Табиғатты қорғау» Қатысушылар жасы:  10-16 жас Қарамергенова Роза Ахмеджанқызы

нет комментариев