«Тау туристер» балалар бірлестігі — оқушылардың бос уақытын тиімді пайдалануға, салауатты өмір салтына баулу және балалар мен жасөспірімдер арасында туризмді насихаттау мақсатында жұмыс жасайды. Өз кезегінде «Тау туристер» балалар бірлестігі оқушыларға белсенді туризм түрлерінің техникасы және тактикасы,спорттық туризм, таулы аймақтағы және жалпы табиғи ортадағы техникалық қауіпсіздік ережесі, зардап шеккен адамға көмек, құтқару жұмыстары әдіс тәсілдерін үйретумен, сонымен қатар туған өлкенің тарихи-көрікті жерлерімен танысу мүмкіндігімен қамтамасыз ете алады. Туған өлкенің тарихи-туристік орындарын танып білу адам бойында отанды сүюге, рухани –адамгершілік қасиетті көтеруге, қоршаған табиғатты қорғауға, табиғаттағы демалысқа деген қызығушылықтарын арттырады.

Педагог

Абуов Дархан Шарханулы

Білімі:Абай атындағы Қазақ Ұлттық педагогикалық университеті, туризм ғылымының магистрі. Жұмыс тәжірибесі:1 жыл. Балалар бірлестігінің  атауы:Тау туризм  үйірмесі. Қатысушылар жасы: 11-17 жас. Абуов Дархан Шарханулы

нет комментариев