Туристік дағдыларды арттыру, сауықтыру еңбектерін өз еркімен ұйымдастыру, алынған дағдыларды өмірде кездесетін қиын жағдайларда қолдана білу.
Мақсатты және жүйелі түрде белсенді туристік қызметпен айналыса отырып, салауатты өмір салтын қалыптастыру, онда балалар жақсы жетіліп, психологиялық және физикалық шынығып, өз еркімен өмірге дайындау.
Туризм — оқушыларды төзімділікке, ұжымдыққа, еңбек сүйгіштікке және қолайсыз жағдайларда кездесетін қиындықтарды жеңуге тәрбиелейді. Салауатты өмір салтын ұстану – жастардың ең маңызды әрі қажетті міндеттерінің бірі. «Туризм арқылы әлемді таны» — жасөспірімдердің ұраны. Өркениетті еліміздің әсемдігін көкірегіңмен көр, жүрегіңмен сезін. Табиғат тіршілігіне жүйелі бақылау жүргізе білу баланы іздемпаздық пен байқағыштыққа тәрбиелейді, денсаулығынды нығайтады және өмірге сүйіспеншілікке дағдыландырады.

Педагог

Джекешова Кенжегуль Уркимбаевна

Білімі: Қазақ Қыздар Педагогикалық Инситуты. Жұмыс тәжірибесі: 17 жыл Балалар бірлестігінің  атауы:  «Жаяу туризм» Қатысушылар жасы:  12 -16 жас Джекешова Кенжегуль Уркимбаевна

нет комментариев