17

Алматы қаласы «Оқушылар сарайының» балаларға арналған Музыкалық мектебінде педагог Диордица Валерий Игоревичтың фортепиано сыныбында 5 – ші сынып оқушысы Байназарова Адельдің қатысуымен қашықтықтан сабақ өткізілуде. Музыкалық фразалар бойынша жұмыс жасалуда.
В Детской Музыкальной школе Дворца школьников города Алматы проходят дистанционные занятия в классе фортепиано педагога Диордицы Валерия Игоревича с ученицей 5 класса Байназаровой Адель. Проводится работа над фразировкой музыкального текста.
Дистанционное обучение во Дворце школьников города Алматы. Проходит дистанционное занятие в Детской музыкальной школе Дворца школьников по предмету терме. Педагог Искаков Жулдыз Маратович проводит урок с ученицей 1 ого класса Товбасаровой Нурсулу. Идет работа над текстом народной песни “Гүлдерайым”.
Алматы қаласы Оқушылар сарайы қашықтықтан оқыту. Оқушылар сарайының балалар Музыка мектебінде терме пәні бойынша қашықтықтан сабақ өткізілуде. Педагог Искаков Жұлдыз Маратович 1- ші сынып оқушысы Товбасарова Нұрсұлумен сабақ өту барысында халық әні “Гүлдерайым” әніндегі қағыстар және мәтін сөзімен жұмыс жасады.
Көркемөнер бөлімі, «Еркем-ай» эстрадалық вокал балалар бірлестігінің қосымша білім беру педагогы Даутов Тұрғынәлі Тұрдалыұлының 8- сынып оқушысы Сейтқазы Еңлікпен қашықтықтан өткізген сабағы.
1.Дауыс, интонация жаттығулары.
Ән айту барысындағы “Ауыз қуысы,жақ, тілшектің” атқаратын қызметін түсіндіру.
3.Композитор Ұшқын Жамалбектің “Елім менің” әнімен жұмыс жасау.

Проведено дистанционное занятие педагога художественного отдела детского объединения эстрадного вокала «Еркем-ай» Даутова Тургыналы Турдалиевича с ученицей Сейтказы Енлик.
1.Упражнения для правильной интонации.
Положение языка в пении | оперы и вокала.
3.Работа над песней композитора Ұшкына Жамалбека “Елім менің”.