Бүгін, 09  тамыз  Алматы-2 теміржол вокзалына Арыстан келетін 75 оқушының 3 ші аусымы келді. Балаларды анниматорлар, цирк әртісі Мұрат Мұтұрғанов және колледж студенттері «Арыс, Біз біргеміз!» флэшмобымен қарсы алды.

Көңілді көріністер мен сыйлықтардан соң балалар демалу және күш жинау үшін «Өрнек» жазғы лагеріне жіберілді.
Алматы қаласы Оқушылар сарайының «Өрнек» сауықтыру лагерінде балалар 09 тамыз бен 19 тамыз аралыгында болады.

Арыс, Біз біргеміз!

Также записать ребенка  в детское объединение вы сможете  в любой рабочий день с 9:00 – 17:00, с перерывом на обед:13:00-14:00 в  центральном фойе Дворца школьников.