«Табиғатты  сүюді, қорғауды үйрен!» бағдарламасы аясында  Туристік-өлкетану бөлімі оқушылары Көкжайлау жолындағы Алматы Кіші шатқалына серуендеу  акциясын ұйымдастырды.

Іле-Алатау мемлекеттік ұлттық табиғи паркі шығыстан батысқа қарай Кіші және Үлкен Алматы шатқалының арасында, Алматы қаласынан 10 км қашықтықта орналасқан.

Тракттың абсолюттік биіктігі теңіз деңгейінен 1450-1740 м биіктікте. Бұл ең танымал жаяу жүру жолдарының бірі.

«Альпілік шалғын» – Кіші және Үлкен Алматы шатқалдарының арасында орналасқан. Аудан жабайы табиғаттың әдемі көріністерімен, тау ағындарымен, тау массивтерімен, сонымен қатар қызықты серуендермен ерекшеленеді.

Табиғатты сүюді, қорғауды үйрен!

Также записать ребенка  в детское объединение вы сможете  в любой рабочий день с 9:00 – 17:00, с перерывом на обед:13:00-14:00 в  центральном фойе Дворца школьников.