2019 жылдың 9  тамызында Қазақстан Республикасының білім және ғылымының «Жаһандық құндылықтар және Қазақстан Республикасының білімі мен ғылымының сапасы» форумы аясында Алматы қаласы Білім Басқармасы Оқушылар сарайында Қазақстан Республикасының Білім министрі, білім және ғылым, ішкі істер, мәдениет және спорт министрліктерінің, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының білім басқармаларының, жалпы, орта, қосымша, техникалық және кәсіптік ұйымдардың, ата-аналар қоғамдастықтарының өкілдерінің қатысуымен «Балаларға қосымша білім беру: мемлекеттік білім беру саясатының жаңа мәселелері мен бағыттары» атты қосымша білім беру секциясының отырысы өтті. Қазақстан Республикасы Тәжірибе алмасу, балаларға қосымша білім беру саласындағы халықаралық ынтымақтастықты дамыту мақсатында форумға Қырғызстан, Беларусь Республикасы және Ресей Федерациясының балаларға арналған қосымша білім берудің Еуразиялық қауымдастығының мүшелері қатысты Бөлімде қосымша білім берудің инфрақұрылымын одан әрі жаңғырту, атап айтқанда: STEM-білім беру және STEAM технологияларын қосымша білімге енгізу, мемлекет, бизнес, азаматтық қоғам институттары, отбасылар арасындағы серіктестік, ведомствоаралық және деңгейаралық ынтымақтастық және т.б. сондай-ақ, секцияға қатысушылар ведомствоаралық ынтымақтастықты нығайту негізінде ғылыми, техникалық, көркемдік және эстетикалық, туристік, өлкетануды, экологиялық және биологиялық бағыттарды дамытуды ұйымдастырудың жаңа тәсілдерін талқылады. Бөлімнің нәтижелері бойынша қорытынды ұсыныстар жасалды.

Также записать ребенка  в детское объединение вы сможете  в любой рабочий день с 9:00 – 17:00, с перерывом на обед:13:00-14:00 в  центральном фойе Дворца школьников.