Оқушыларға жалпы біліміне басқа, қосымша білім берілуі қажет. Қосымша білім беруде туристік үйірменің маңызы зор. «Жас туристер» балалар бірлестігінің оқушылар туризмінің даму тарихынан бастап, табиғи ортадағы техникалық қауіпсіздік ережесі, туристік құрал жабдықтармен жұмыс, зардап шеккен адамға көмек, құтқару жұмыстары, сонымен қатар туған өлкенің тарихи-көрікті жерлерімен танысады. Туған өлкенің тарихи-туристік орындарын танып білу адам бойында отанды сүюге, рухани –адамгершілік қасиетті көтеруге, қоршаған табиғатты қорғауға, салауатты өмір салтына деген қызығушылықтарын арттыру болып табылады.

Педагог

Куренкеев Қуаныш Бердибекович

Білімі:Абай атындағы Қазақ Ұлттық педагогикалық университеті, география – туризм мамандығы. Жұмыс тәжірибесі: 6 жыл. Үйірме атауы: Жас туристер. Қатысушылар жасы: 11-17 жас. Куренкеев Қуаныш Бердибекович

нет комментариев